Streetview Javalaan 450 Zoetermeer

Javalaan 450, 2721 KE Zoetermeer

131 m² Bouwjaar 2008 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Javalaan 450 is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 141 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
441 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Javalaan 450

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Javalaan 450

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
76.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

7510 Inwoners
2580 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
2553 Woningvoorraad
€480.000 Gem. woningwaarde Oosterheem-Zuid-West
75% Koopwoningen
5.478 Inwoners per km²

Locatie van Javalaan 450

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Javalaan 450

Wat is de geschatte woningwaarde van Javalaan 450?

De gemiddelde woningwaarde in Oosterheem-Zuid-West is €480.000. Dat komt neer op circa €3.664 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Javalaan 450 zich tot de wijk Oosterheem-Zuid-West?

Javalaan 450 is een woonhuis van 131 m² in de wijk Oosterheem-Zuid-West. De buurt telt 2.553 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.478 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Javalaan 450?

Javalaan 450 is een woonhuis in Oosterheem-Zuid-West, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Javalaan 450 vergeleken met de buurt?

Javalaan 450 heeft 131 m² woonoppervlakte en 441 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Oosterheem-Zuid-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Javalaan 450 en wat betekent dat?

Javalaan 450 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-08-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Javalaan 450?

Javalaan 450 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oosterheem-Zuid-West?

De wijk Oosterheem-Zuid-West in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterheem-Zuid-West?

Vanuit Javalaan 450 in Oosterheem-Zuid-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.