Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 247 m²
- Inhoud
- 517 m³
- Kamers
- 5
Lombok 65 is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 247 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lombok 65
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.6 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
1 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
4 kmDe prijsindicatie voor Lombok 65 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterheem-Zuid-West is €480.000. Dat komt neer op circa €2.963 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLombok 65 is een woonhuis van 162 m² in de wijk Oosterheem-Zuid-West. De buurt telt 2.553 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.478 inwoners per km².
Lombok 65 is een woonhuis in Oosterheem-Zuid-West, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Lombok 65 heeft 162 m² woonoppervlakte en 517 m³ inhoud. Het perceel is 247 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Oosterheem-Zuid-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lombok 65 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-04-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Lombok 65 heeft 5 kamers.
De wijk Oosterheem-Zuid-West in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Lombok 65 in Oosterheem-Zuid-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lombok 65: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3 km.