Herenhuis, vrijstaande woning Sint Helena 8 Zoetermeer

Sint Helena 8, 2721 HP Zoetermeer

187 m² Bouwjaar 2008 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Sint Helena 8 is een herenhuis, vrijstaande woning in Zoetermeer, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 1032 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
1032 m²
Inhoud
681 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€740.000 tot €840.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Sint Helena 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Helena 8

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (77.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

7510 Inwoners
2580 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
2553 Woningvoorraad
€480.000 Gem. woningwaarde Oosterheem-Zuid-West
75% Koopwoningen
5.478 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sint Helena 8

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Sint Helena 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Helena 8?

De prijsindicatie voor Sint Helena 8 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterheem-Zuid-West is €480.000. Dat komt neer op circa €2.567 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Helena 8 zich tot de wijk Oosterheem-Zuid-West?

Sint Helena 8 is een herenhuis, vrijstaande woning van 187 m² in de wijk Oosterheem-Zuid-West. De buurt telt 2.553 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.478 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Helena 8?

Sint Helena 8 is een herenhuis, vrijstaande woning in Oosterheem-Zuid-West, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sint Helena 8 vergeleken met de buurt?

Sint Helena 8 heeft 187 m² woonoppervlakte en 681 m³ inhoud. Het perceel is 1032 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Oosterheem-Zuid-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Helena 8 en wat betekent dat?

Sint Helena 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint Helena 8?

Sint Helena 8 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 77 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oosterheem-Zuid-West?

De wijk Oosterheem-Zuid-West in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterheem-Zuid-West?

Vanuit Sint Helena 8 in Oosterheem-Zuid-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.