Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 253 m²
- Inhoud
- 563 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Tasmanië 176 is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 253 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tasmanië 176
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.6 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
1 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oosterheem-Zuid-West is €480.000. Dat komt neer op circa €3.057 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTasmanië 176 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Oosterheem-Zuid-West. De buurt telt 2.553 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.478 inwoners per km².
Tasmanië 176 is een woonhuis in Oosterheem-Zuid-West, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Tasmanië 176 heeft 157 m² woonoppervlakte en 563 m³ inhoud. Het perceel is 253 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Oosterheem-Zuid-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tasmanië 176 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Tasmanië 176 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Oosterheem-Zuid-West in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Tasmanië 176 in Oosterheem-Zuid-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tasmanië 176: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3 km.
Recreatie nabij Oosterheem-Zuid-West: restaurant (1 km), cafe (2.9 km).
Een woningrapport voor Tasmanië 176 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oosterheem-Zuid-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2008, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen