Streetview Seinestroom 14 Zoetermeer

Seinestroom 14, 2721 CE Zoetermeer

171 m² Bouwjaar 2005 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Seinestroom 14 is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 277 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
277 m²
Inhoud
525 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Seinestroom 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Seinestroom 14

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
91.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
101.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
18.93 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

15885 Inwoners
6220 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
6134 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Oosterheem-Noord-Oost
60% Koopwoningen
7.509 Inwoners per km²

Locatie van Seinestroom 14

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Seinestroom 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Seinestroom 14?

De gemiddelde woningwaarde in Oosterheem-Noord-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €2.661 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Seinestroom 14 zich tot de wijk Oosterheem-Noord-Oost?

Seinestroom 14 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Oosterheem-Noord-Oost. De buurt telt 6.134 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.509 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Seinestroom 14?

Seinestroom 14 is een woonhuis in Oosterheem-Noord-Oost, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Seinestroom 14 vergeleken met de buurt?

Seinestroom 14 heeft 171 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Het perceel is 277 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Oosterheem-Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Seinestroom 14 en wat betekent dat?

Seinestroom 14 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-11-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Seinestroom 14?

Seinestroom 14 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oosterheem-Noord-Oost?

De wijk Oosterheem-Noord-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterheem-Noord-Oost?

Vanuit Seinestroom 14 in Oosterheem-Noord-Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.