2-onder-1-kapwoning Thomas Morelaan 8 Zoetermeer

Thomas Morelaan 8, 2721 AV Zoetermeer

159 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Thomas Morelaan 8 is een 2-onder-1-kapwoning in Zoetermeer, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 272 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
272 m²
Inhoud
585 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€725.000 tot €825.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Thomas Morelaan 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Thomas Morelaan 8

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
120.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.5%
CO₂-emissie
21.87 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

15885 Inwoners
6220 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
6134 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Oosterheem-Noord-Oost
60% Koopwoningen
7.509 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Thomas Morelaan 8

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Thomas Morelaan 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Thomas Morelaan 8?

De prijsindicatie voor Thomas Morelaan 8 ligt rond €725.000 tot €825.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterheem-Noord-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €2.862 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Thomas Morelaan 8 zich tot de wijk Oosterheem-Noord-Oost?

Thomas Morelaan 8 is een 2-onder-1-kapwoning van 159 m² in de wijk Oosterheem-Noord-Oost. De buurt telt 6.134 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.509 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Thomas Morelaan 8?

Thomas Morelaan 8 is een 2-onder-1-kapwoning in Oosterheem-Noord-Oost, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Thomas Morelaan 8 vergeleken met de buurt?

Thomas Morelaan 8 heeft 159 m² woonoppervlakte en 585 m³ inhoud. Het perceel is 272 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Oosterheem-Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Thomas Morelaan 8 en wat betekent dat?

Thomas Morelaan 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Thomas Morelaan 8?

Thomas Morelaan 8 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 72 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oosterheem-Noord-Oost?

De wijk Oosterheem-Noord-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterheem-Noord-Oost?