Portiekflat Adigestroom 256 Zoetermeer

Adigestroom 256, 2721 AR Zoetermeer

106 m² Bouwjaar 2006 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Adigestroom 256 is een portiekflat in Zoetermeer, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
106 m²
Inhoud
347 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
at_edge_of_woods, overlooking_park, on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Adigestroom 256

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Adigestroom 256

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
73.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
75.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
14.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

15885 Inwoners
6220 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
6134 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Oosterheem-Noord-Oost
60% Koopwoningen
7.509 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Adigestroom 256

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Adigestroom 256

Wat is de geschatte woningwaarde van Adigestroom 256?

De prijsindicatie voor Adigestroom 256 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterheem-Noord-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €4.292 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Adigestroom 256 zich tot de wijk Oosterheem-Noord-Oost?

Adigestroom 256 is een portiekflat van 106 m² in de wijk Oosterheem-Noord-Oost. De buurt telt 6.134 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.509 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Adigestroom 256?

Adigestroom 256 is een portiekflat in Oosterheem-Noord-Oost, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Adigestroom 256 vergeleken met de buurt?

Adigestroom 256 heeft 106 m² woonoppervlakte en 347 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Oosterheem-Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Adigestroom 256 en wat betekent dat?

Adigestroom 256 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-01-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Adigestroom 256?

Adigestroom 256 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oosterheem-Noord-Oost?

De wijk Oosterheem-Noord-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterheem-Noord-Oost?

Vanuit Adigestroom 256 in Oosterheem-Noord-Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.