Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Woudlaan 75 Zoetermeer

Woudlaan 75, 2719 JJ Zoetermeer

190 m² Bouwjaar 2000 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Woudlaan 75 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Zoetermeer, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 353 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
353 m²
Inhoud
755 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€875.000 tot €975.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Woudlaan 75

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Woudlaan 75

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
85.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
96.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.7%
CO₂-emissie
16.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

7940 Inwoners
3530 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3636 Woningvoorraad
€413.000 Gem. woningwaarde Rokkeveen-West
62% Koopwoningen
5.067 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Woudlaan 75

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Woudlaan 75

Wat is de geschatte woningwaarde van Woudlaan 75?

De prijsindicatie voor Woudlaan 75 ligt rond €875.000 tot €975.000. De gemiddelde woningwaarde in Rokkeveen-West is €413.000. Dat komt neer op circa €2.174 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Woudlaan 75 zich tot de wijk Rokkeveen-West?

Woudlaan 75 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 190 m² in de wijk Rokkeveen-West. De buurt telt 3.636 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.067 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Woudlaan 75?

Woudlaan 75 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Rokkeveen-West, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Woudlaan 75 vergeleken met de buurt?

Woudlaan 75 heeft 190 m² woonoppervlakte en 755 m³ inhoud. Het perceel is 353 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Rokkeveen-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Woudlaan 75 en wat betekent dat?

Woudlaan 75 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-10-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Woudlaan 75?

Woudlaan 75 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rokkeveen-West?

De wijk Rokkeveen-West in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rokkeveen-West?

Vanuit Woudlaan 75 in Rokkeveen-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.