Hoekwoning Tintlaan 100 Zoetermeer

Tintlaan 100, 2719 AL Zoetermeer

213 m² Bouwjaar 1991 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Tintlaan 100 is een hoekwoning in Zoetermeer, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m², een perceel van 419 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
419 m²
Inhoud
716 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Tintlaan 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tintlaan 100

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
110.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
177.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

7940 Inwoners
3530 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3636 Woningvoorraad
€413.000 Gem. woningwaarde Rokkeveen-West
62% Koopwoningen
5.067 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tintlaan 100

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Tintlaan 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Tintlaan 100?

De prijsindicatie voor Tintlaan 100 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Rokkeveen-West is €413.000. Dat komt neer op circa €1.939 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tintlaan 100 zich tot de wijk Rokkeveen-West?

Tintlaan 100 is een hoekwoning van 213 m² in de wijk Rokkeveen-West. De buurt telt 3.636 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.067 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tintlaan 100?

Tintlaan 100 is een hoekwoning in Rokkeveen-West, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tintlaan 100 vergeleken met de buurt?

Tintlaan 100 heeft 213 m² woonoppervlakte en 716 m³ inhoud. Het perceel is 419 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Rokkeveen-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tintlaan 100 en wat betekent dat?

Tintlaan 100 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-07-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tintlaan 100?

Tintlaan 100 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rokkeveen-West?

De wijk Rokkeveen-West in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rokkeveen-West?

Vanuit Tintlaan 100 in Rokkeveen-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.