Tussenwoning Pruisisch blauw 20 Zoetermeer

Pruisisch blauw 20, 2718 KL Zoetermeer

136 m² Bouwjaar 1990 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Pruisisch blauw 20 is een tussenwoning in Zoetermeer, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 122 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
122 m²
Inhoud
438 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pruisisch blauw 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pruisisch blauw 20

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

12675 Inwoners
5325 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
5278 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Rokkeveen-Oost
72% Koopwoningen
6.035 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pruisisch blauw 20

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Pruisisch blauw 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Pruisisch blauw 20?

De prijsindicatie voor Pruisisch blauw 20 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Rokkeveen-Oost is €397.000. Dat komt neer op circa €2.919 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pruisisch blauw 20 zich tot de wijk Rokkeveen-Oost?

Pruisisch blauw 20 is een tussenwoning van 136 m² in de wijk Rokkeveen-Oost. De buurt telt 5.278 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.035 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pruisisch blauw 20?

Pruisisch blauw 20 is een tussenwoning in Rokkeveen-Oost, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Pruisisch blauw 20 vergeleken met de buurt?

Pruisisch blauw 20 heeft 136 m² woonoppervlakte en 438 m³ inhoud. Het perceel is 122 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Rokkeveen-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pruisisch blauw 20 en wat betekent dat?

Pruisisch blauw 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-07-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pruisisch blauw 20?

Pruisisch blauw 20 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rokkeveen-Oost?

De wijk Rokkeveen-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rokkeveen-Oost?

Vanuit Pruisisch blauw 20 in Rokkeveen-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.