Eengezinswoning, tussenwoning Marineblauw 40 Zoetermeer

Marineblauw 40, 2718 KA Zoetermeer

113 m² Bouwjaar 1988 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Marineblauw 40 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zoetermeer, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 124 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
124 m²
Inhoud
371 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, Beschutte ligging, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Marineblauw 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marineblauw 40

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
131.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.6%
CO₂-emissie
24.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

12675 Inwoners
5325 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
5278 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Rokkeveen-Oost
72% Koopwoningen
6.035 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marineblauw 40

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Marineblauw 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Marineblauw 40?

De prijsindicatie voor Marineblauw 40 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Rokkeveen-Oost is €397.000. Dat komt neer op circa €3.513 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marineblauw 40 zich tot de wijk Rokkeveen-Oost?

Marineblauw 40 is een eengezinswoning, tussenwoning van 113 m² in de wijk Rokkeveen-Oost. De buurt telt 5.278 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.035 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marineblauw 40?

Marineblauw 40 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rokkeveen-Oost, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Marineblauw 40 vergeleken met de buurt?

Marineblauw 40 heeft 113 m² woonoppervlakte en 371 m³ inhoud. Het perceel is 124 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Rokkeveen-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marineblauw 40 en wat betekent dat?

Marineblauw 40 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-12-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marineblauw 40?

Marineblauw 40 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rokkeveen-Oost?

De wijk Rokkeveen-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rokkeveen-Oost?

Vanuit Marineblauw 40 in Rokkeveen-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.