Tussenwoning Spectrumsingel 159 Zoetermeer

Spectrumsingel 159, 2718 JR Zoetermeer

190 m² Bouwjaar 1990 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Spectrumsingel 159 is een tussenwoning in Zoetermeer, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 178 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
178 m²
Inhoud
666 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€700.000 tot €800.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2029
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Spectrumsingel 159

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spectrumsingel 159

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.64 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (64.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

12675 Inwoners
5325 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
5278 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Rokkeveen-Oost
72% Koopwoningen
6.035 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spectrumsingel 159

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Spectrumsingel 159

Wat is de geschatte woningwaarde van Spectrumsingel 159?

De prijsindicatie voor Spectrumsingel 159 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Rokkeveen-Oost is €397.000. Dat komt neer op circa €2.089 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spectrumsingel 159 zich tot de wijk Rokkeveen-Oost?

Spectrumsingel 159 is een tussenwoning van 190 m² in de wijk Rokkeveen-Oost. De buurt telt 5.278 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.035 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spectrumsingel 159?

Spectrumsingel 159 is een tussenwoning in Rokkeveen-Oost, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Spectrumsingel 159 vergeleken met de buurt?

Spectrumsingel 159 heeft 190 m² woonoppervlakte en 666 m³ inhoud. Het perceel is 178 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Rokkeveen-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spectrumsingel 159 en wat betekent dat?

Spectrumsingel 159 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spectrumsingel 159?

Spectrumsingel 159 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 64 m².

Hoe is de woningmarkt in Rokkeveen-Oost?

De wijk Rokkeveen-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rokkeveen-Oost?

Vanuit Spectrumsingel 159 in Rokkeveen-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.