Eengezinswoning, eindwoning Regenboogsingel 15 Zoetermeer

Regenboogsingel 15, 2718 GT Zoetermeer

110 m² Bouwjaar 1989 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Regenboogsingel 15 is een eengezinswoning, eindwoning in Zoetermeer, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 156 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
156 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Regenboogsingel 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Regenboogsingel 15

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.53 kg/m²

Tuin
Ja (53.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

12675 Inwoners
5325 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
5278 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Rokkeveen-Oost
72% Koopwoningen
6.035 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Regenboogsingel 15

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Regenboogsingel 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Regenboogsingel 15?

De prijsindicatie voor Regenboogsingel 15 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Rokkeveen-Oost is €397.000. Dat komt neer op circa €3.609 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Regenboogsingel 15 zich tot de wijk Rokkeveen-Oost?

Regenboogsingel 15 is een eengezinswoning, eindwoning van 110 m² in de wijk Rokkeveen-Oost. De buurt telt 5.278 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.035 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Regenboogsingel 15?

Regenboogsingel 15 is een eengezinswoning, eindwoning in Rokkeveen-Oost, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Regenboogsingel 15 vergeleken met de buurt?

Regenboogsingel 15 heeft 110 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Het perceel is 156 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Rokkeveen-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Regenboogsingel 15 en wat betekent dat?

Regenboogsingel 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Regenboogsingel 15?

Regenboogsingel 15 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 53 m².

Hoe is de woningmarkt in Rokkeveen-Oost?

De wijk Rokkeveen-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rokkeveen-Oost?

Vanuit Regenboogsingel 15 in Rokkeveen-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.