Streetview Rokkeveenseweg Zuid 138 Zoetermeer

Rokkeveenseweg Zuid 138, 2718 EP Zoetermeer

179 m² Bouwjaar 2006

Rokkeveenseweg Zuid 138 is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 547 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
547 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Rokkeveenseweg Zuid 138

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

12675 Inwoners
5325 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
5278 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Rokkeveen-Oost
72% Koopwoningen
6.035 Inwoners per km²

Locatie van Rokkeveenseweg Zuid 138

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Rokkeveenseweg Zuid 138

Wat is de geschatte woningwaarde van Rokkeveenseweg Zuid 138?

De prijsindicatie voor Rokkeveenseweg Zuid 138 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Rokkeveen-Oost is €397.000. Dat komt neer op circa €2.218 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rokkeveenseweg Zuid 138 zich tot de wijk Rokkeveen-Oost?

Rokkeveenseweg Zuid 138 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Rokkeveen-Oost. De buurt telt 5.278 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.035 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rokkeveenseweg Zuid 138?

Rokkeveenseweg Zuid 138 is een woonhuis in Rokkeveen-Oost, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rokkeveenseweg Zuid 138 vergeleken met de buurt?

Rokkeveenseweg Zuid 138 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 547 m². In Rokkeveen-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Rokkeveen-Oost?

De wijk Rokkeveen-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rokkeveen-Oost?

Vanuit Rokkeveenseweg Zuid 138 in Rokkeveen-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rokkeveen-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rokkeveenseweg Zuid 138: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Rokkeveen-Oost?

Recreatie nabij Rokkeveen-Oost: restaurant (0.7 km), cafe (2.3 km).