Vrijstaande woning Meerpolder 16 Zoetermeer

Meerpolder 16, 2717 PA Zoetermeer

149 m² Bouwjaar 2001 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Meerpolder 16 is een vrijstaande woning in Zoetermeer, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 2020 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €684.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
2020 m²
Inhoud
675 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€810.000 tot €910.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
by_water, rural, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Meerpolder 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meerpolder 16

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
112.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
48.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
68.4%
CO₂-emissie
8.55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

75 Inwoners
25 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
30 Woningvoorraad
€684.000 Gem. woningwaarde Meerpolder
87% Koopwoningen
21 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meerpolder 16

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Meerpolder 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Meerpolder 16?

De prijsindicatie voor Meerpolder 16 ligt rond €810.000 tot €910.000. De gemiddelde woningwaarde in Meerpolder is €684.000. Dat komt neer op circa €4.591 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meerpolder 16 zich tot de wijk Meerpolder?

Meerpolder 16 is een vrijstaande woning van 149 m² in de wijk Meerpolder. De buurt telt 30 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meerpolder 16?

Meerpolder 16 is een vrijstaande woning in Meerpolder, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Meerpolder 16 vergeleken met de buurt?

Meerpolder 16 heeft 149 m² woonoppervlakte en 675 m³ inhoud. Het perceel is 2020 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Meerpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €684.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meerpolder 16 en wat betekent dat?

Meerpolder 16 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-06-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meerpolder 16?

Meerpolder 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Meerpolder?

De wijk Meerpolder in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 75 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €684.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meerpolder?

Vanuit Meerpolder 16 in Meerpolder bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.