Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 216 m²
Meerpolder 10 is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €684.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meerpolder 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
1.5 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Meerpolder is €684.000. Dat komt neer op circa €3.167 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeerpolder 10 is een woonhuis van 216 m² in de wijk Meerpolder. De buurt telt 30 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21 inwoners per km².
Meerpolder 10 is een woonhuis in Meerpolder, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Meerpolder 10 heeft 216 m² woonoppervlakte. In Meerpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €684.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Meerpolder 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.19 kg/jaar.
De wijk Meerpolder in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 75 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €684.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Meerpolder 10 in Meerpolder bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meerpolder 10: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 2.7 km.
Recreatie nabij Meerpolder: restaurant (1.5 km), cafe (2.8 km).