Galerijflat Paul Scholtenrode 36 Zoetermeer

Paul Scholtenrode 36, 2717 HB Zoetermeer

50 m² Bouwjaar 1978 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Paul Scholtenrode 36 is een galerijflat in Zoetermeer, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
50 m²
Inhoud
165 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Paul Scholtenrode 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paul Scholtenrode 36

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
241.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

10535 Inwoners
4815 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
4734 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Buytenwegh
40% Koopwoningen
8.336 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paul Scholtenrode 36

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Paul Scholtenrode 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Paul Scholtenrode 36?

De prijsindicatie voor Paul Scholtenrode 36 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Buytenwegh is €304.000. Dat komt neer op circa €6.080 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paul Scholtenrode 36 zich tot de wijk Buytenwegh?

Paul Scholtenrode 36 is een galerijflat van 50 m² in de wijk Buytenwegh. De buurt telt 4.734 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.336 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paul Scholtenrode 36?

Paul Scholtenrode 36 is een galerijflat in Buytenwegh, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Paul Scholtenrode 36 vergeleken met de buurt?

Paul Scholtenrode 36 heeft 50 m² woonoppervlakte en 165 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Buytenwegh ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paul Scholtenrode 36 en wat betekent dat?

Paul Scholtenrode 36 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paul Scholtenrode 36?

Paul Scholtenrode 36 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buytenwegh?

De wijk Buytenwegh in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buytenwegh?

Vanuit Paul Scholtenrode 36 in Buytenwegh bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.