Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1850
- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- 300 m²
Voorweg 202 is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en een perceel van 300 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €622.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Voorweg 202
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.8 kmSupermarkt
3 kmHuisarts
3 kmTreinstation
5.2 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
4.1 kmApotheek
3.1 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
4.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied-West is €622.000. Dat komt neer op circa €9.424 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVoorweg 202 is een woonhuis van 66 m² in de wijk Buitengebied-West. De buurt telt 52 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².
Voorweg 202 is een woonhuis in Buitengebied-West, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Voorweg 202 heeft 66 m² woonoppervlakte. Het perceel is 300 m². In Buitengebied-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €622.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied-West in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €622.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Voorweg 202 in Buitengebied-West bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 3 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 3.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Voorweg 202: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 4.1 km.
Recreatie nabij Buitengebied-West: restaurant (0.3 km), cafe (2.1 km).
Een woningrapport voor Voorweg 202 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1850, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.