Streetview Voorweg 141 Zoetermeer

Voorweg 141, 2716 NH Zoetermeer

97 m² Bouwjaar 1730

Voorweg 141 is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 1730. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m² en een perceel van 426 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €622.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1730
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
426 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Voorweg 141

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

140 Inwoners
55 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
52 Woningvoorraad
€622.000 Gem. woningwaarde Buitengebied-West
83% Koopwoningen
38 Inwoners per km²

Locatie van Voorweg 141

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Voorweg 141

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorweg 141?

De prijsindicatie voor Voorweg 141 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied-West is €622.000. Dat komt neer op circa €6.412 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorweg 141 zich tot de wijk Buitengebied-West?

Voorweg 141 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Buitengebied-West. De buurt telt 52 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorweg 141?

Voorweg 141 is een woonhuis in Buitengebied-West, gebouwd in 1730 (296 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Voorweg 141 vergeleken met de buurt?

Voorweg 141 heeft 97 m² woonoppervlakte. Het perceel is 426 m². In Buitengebied-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €622.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied-West?

De wijk Buitengebied-West in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €622.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied-West?

Vanuit Voorweg 141 in Buitengebied-West bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 3 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 3.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Voorweg 141: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 4.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied-West?

Recreatie nabij Buitengebied-West: restaurant (0.3 km), cafe (2.1 km).