Eengezinswoning, vrijstaande woning Voorweg 121 Zoetermeer

Voorweg 121, 2716 NH Zoetermeer

144 m² Bouwjaar 1982 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Voorweg 121 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zoetermeer, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 1051 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €775.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
1051 m²
Inhoud
546 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€920.000 tot €1.020.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Voorweg 121

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voorweg 121

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
151.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.3%
CO₂-emissie
32.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

120 Inwoners
40 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
43 Woningvoorraad
€775.000 Gem. woningwaarde Westerpark c.a.
95% Koopwoningen
49 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Voorweg 121

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Voorweg 121

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorweg 121?

De prijsindicatie voor Voorweg 121 ligt rond €920.000 tot €1.020.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerpark c.a. is €775.000. Dat komt neer op circa €5.382 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorweg 121 zich tot de wijk Westerpark c.a.?

Voorweg 121 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 144 m² in de wijk Westerpark c.a.. De buurt telt 43 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 49 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorweg 121?

Voorweg 121 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Westerpark c.a., gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Voorweg 121 vergeleken met de buurt?

Voorweg 121 heeft 144 m² woonoppervlakte en 546 m³ inhoud. Het perceel is 1051 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Westerpark c.a. ligt de gemiddelde woningwaarde op €775.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voorweg 121 en wat betekent dat?

Voorweg 121 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Voorweg 121?

Voorweg 121 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Westerpark c.a.?

De wijk Westerpark c.a. in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €775.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerpark c.a.?

Vanuit Voorweg 121 in Westerpark c.a. bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.7 km.