Tussenwoning Tijberg 50 Zoetermeer

Tijberg 50, 2716 LK Zoetermeer

131 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Tijberg 50 is een tussenwoning in Zoetermeer, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 125 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
125 m²
Inhoud
438 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Tijberg 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tijberg 50

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.1%
CO₂-emissie
24.39 kg/m²

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

9480 Inwoners
4130 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
4198 Woningvoorraad
€314.000 Gem. woningwaarde Meerzicht-West
48% Koopwoningen
6.708 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tijberg 50

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Tijberg 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Tijberg 50?

De prijsindicatie voor Tijberg 50 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Meerzicht-West is €314.000. Dat komt neer op circa €2.397 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tijberg 50 zich tot de wijk Meerzicht-West?

Tijberg 50 is een tussenwoning van 131 m² in de wijk Meerzicht-West. De buurt telt 4.198 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.708 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tijberg 50?

Tijberg 50 is een tussenwoning in Meerzicht-West, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tijberg 50 vergeleken met de buurt?

Tijberg 50 heeft 131 m² woonoppervlakte en 438 m³ inhoud. Het perceel is 125 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Meerzicht-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tijberg 50 en wat betekent dat?

Tijberg 50 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tijberg 50?

Tijberg 50 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Meerzicht-West?

De wijk Meerzicht-West in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meerzicht-West?

Vanuit Tijberg 50 in Meerzicht-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.