Galerijflat (appartement) Zalkerbos 16 Zoetermeer

Zalkerbos 16, 2716 KA Zoetermeer

85 m² Bouwjaar 1973 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Zalkerbos 16 is een galerijflat (appartement) in Zoetermeer, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
266 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zalkerbos 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zalkerbos 16

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
169.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
304.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.32 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

9480 Inwoners
4130 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
4198 Woningvoorraad
€314.000 Gem. woningwaarde Meerzicht-West
48% Koopwoningen
6.708 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zalkerbos 16

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Zalkerbos 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Zalkerbos 16?

De prijsindicatie voor Zalkerbos 16 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Meerzicht-West is €314.000. Dat komt neer op circa €3.694 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zalkerbos 16 zich tot de wijk Meerzicht-West?

Zalkerbos 16 is een galerijflat (appartement) van 85 m² in de wijk Meerzicht-West. De buurt telt 4.198 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.708 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zalkerbos 16?

Zalkerbos 16 is een galerijflat (appartement) in Meerzicht-West, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zalkerbos 16 vergeleken met de buurt?

Zalkerbos 16 heeft 85 m² woonoppervlakte en 266 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Meerzicht-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zalkerbos 16 en wat betekent dat?

Zalkerbos 16 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-05-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zalkerbos 16?

Zalkerbos 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Meerzicht-West?

De wijk Meerzicht-West in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meerzicht-West?

Vanuit Zalkerbos 16 in Meerzicht-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.