Vrijstaande woning Lemsterland 27 Zoetermeer

Lemsterland 27, 2716 BT Zoetermeer

181 m² Bouwjaar 1973 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Lemsterland 27 is een vrijstaande woning in Zoetermeer, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 423 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
423 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€680.000 tot €780.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, sheltered_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lemsterland 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lemsterland 27

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
144.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
38%
CO₂-emissie
25.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

9480 Inwoners
4130 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
4198 Woningvoorraad
€314.000 Gem. woningwaarde Meerzicht-West
48% Koopwoningen
6.708 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lemsterland 27

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Lemsterland 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Lemsterland 27?

De prijsindicatie voor Lemsterland 27 ligt rond €680.000 tot €780.000. De gemiddelde woningwaarde in Meerzicht-West is €314.000. Dat komt neer op circa €1.735 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lemsterland 27 zich tot de wijk Meerzicht-West?

Lemsterland 27 is een vrijstaande woning van 181 m² in de wijk Meerzicht-West. De buurt telt 4.198 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.708 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lemsterland 27?

Lemsterland 27 is een vrijstaande woning in Meerzicht-West, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lemsterland 27 vergeleken met de buurt?

Lemsterland 27 heeft 181 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 423 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Meerzicht-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lemsterland 27 en wat betekent dat?

Lemsterland 27 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lemsterland 27?

Lemsterland 27 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Meerzicht-West?

De wijk Meerzicht-West in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meerzicht-West?

Vanuit Lemsterland 27 in Meerzicht-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.