Streetview Voorweg 114 Zoetermeer

Voorweg 114, 2715 NG Zoetermeer

277 m² Bouwjaar 2011 8 kamers 5 slaapkamers Label A

Voorweg 114 is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 277 m², een perceel van 1650 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
277 m²
Perceeloppervlakte
1650 m²
Inhoud
999 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Voorweg 114

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voorweg 114

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.35
CO₂-emissie
2441.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

6285 Inwoners
3225 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3108 Woningvoorraad
€260.000 Gem. woningwaarde Meerzicht-Oost
40% Koopwoningen
7.184 Inwoners per km²

Locatie van Voorweg 114

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Voorweg 114

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorweg 114?

De gemiddelde woningwaarde in Meerzicht-Oost is €260.000. Dat komt neer op circa €939 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorweg 114 zich tot de wijk Meerzicht-Oost?

Voorweg 114 is een woonhuis van 277 m² in de wijk Meerzicht-Oost. De buurt telt 3.108 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorweg 114?

Voorweg 114 is een woonhuis in Meerzicht-Oost, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Voorweg 114 vergeleken met de buurt?

Voorweg 114 heeft 277 m² woonoppervlakte en 999 m³ inhoud. Het perceel is 1650 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Meerzicht-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voorweg 114 en wat betekent dat?

Voorweg 114 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-10-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2441.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Voorweg 114?

Voorweg 114 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Meerzicht-Oost?

De wijk Meerzicht-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meerzicht-Oost?

Vanuit Voorweg 114 in Meerzicht-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.