Galerijflat (appartement) Meerzichtlaan 230 Zoetermeer

Meerzichtlaan 230, 2715 HB Zoetermeer

109 m² Bouwjaar 2003 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Meerzichtlaan 230 is een galerijflat (appartement) in Zoetermeer, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
109 m²
Inhoud
337 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Meerzichtlaan 230

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meerzichtlaan 230

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
72.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
121.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.52 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

6285 Inwoners
3225 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3108 Woningvoorraad
€260.000 Gem. woningwaarde Meerzicht-Oost
40% Koopwoningen
7.184 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meerzichtlaan 230

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Meerzichtlaan 230

Wat is de geschatte woningwaarde van Meerzichtlaan 230?

De prijsindicatie voor Meerzichtlaan 230 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Meerzicht-Oost is €260.000. Dat komt neer op circa €2.385 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meerzichtlaan 230 zich tot de wijk Meerzicht-Oost?

Meerzichtlaan 230 is een galerijflat (appartement) van 109 m² in de wijk Meerzicht-Oost. De buurt telt 3.108 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meerzichtlaan 230?

Meerzichtlaan 230 is een galerijflat (appartement) in Meerzicht-Oost, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Meerzichtlaan 230 vergeleken met de buurt?

Meerzichtlaan 230 heeft 109 m² woonoppervlakte en 337 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Meerzicht-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meerzichtlaan 230 en wat betekent dat?

Meerzichtlaan 230 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-03-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meerzichtlaan 230?

Meerzichtlaan 230 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Meerzicht-Oost?

De wijk Meerzicht-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meerzicht-Oost?

Vanuit Meerzichtlaan 230 in Meerzicht-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.