Streetview Leiwater 123 Zoetermeer

Leiwater 123, 2715 BB Zoetermeer

172 m² Bouwjaar 1975 1 kamers Label C

Leiwater 123 is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 441 m² en 1 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
441 m²
Kamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Leiwater 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leiwater 123

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
145.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
231.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

6285 Inwoners
3225 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3108 Woningvoorraad
€260.000 Gem. woningwaarde Meerzicht-Oost
40% Koopwoningen
7.184 Inwoners per km²

Locatie van Leiwater 123

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Leiwater 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Leiwater 123?

De gemiddelde woningwaarde in Meerzicht-Oost is €260.000. Dat komt neer op circa €1.512 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leiwater 123 zich tot de wijk Meerzicht-Oost?

Leiwater 123 is een woonhuis van 172 m² in de wijk Meerzicht-Oost. De buurt telt 3.108 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leiwater 123?

Leiwater 123 is een woonhuis in Meerzicht-Oost, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Leiwater 123 vergeleken met de buurt?

Leiwater 123 heeft 172 m² woonoppervlakte. Het perceel is 441 m². Met 1 kamers is dat gemiddeld 172 m² per kamer. In Meerzicht-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leiwater 123 en wat betekent dat?

Leiwater 123 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-02-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leiwater 123?

Leiwater 123 heeft 1 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Meerzicht-Oost?

De wijk Meerzicht-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meerzicht-Oost?

Vanuit Leiwater 123 in Meerzicht-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.