Streetview Kromwater 46 Zoetermeer

Kromwater 46, 2715 AL Zoetermeer

151 m² Bouwjaar 1973 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Kromwater 46 is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 473 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
473 m²
Inhoud
515 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kromwater 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kromwater 46

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

6285 Inwoners
3225 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3108 Woningvoorraad
€260.000 Gem. woningwaarde Meerzicht-Oost
40% Koopwoningen
7.184 Inwoners per km²

Locatie van Kromwater 46

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Kromwater 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Kromwater 46?

De gemiddelde woningwaarde in Meerzicht-Oost is €260.000. Dat komt neer op circa €1.722 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kromwater 46 zich tot de wijk Meerzicht-Oost?

Kromwater 46 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Meerzicht-Oost. De buurt telt 3.108 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kromwater 46?

Kromwater 46 is een woonhuis in Meerzicht-Oost, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kromwater 46 vergeleken met de buurt?

Kromwater 46 heeft 151 m² woonoppervlakte en 515 m³ inhoud. Het perceel is 473 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Meerzicht-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kromwater 46 en wat betekent dat?

Kromwater 46 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-06-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kromwater 46?

Kromwater 46 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Meerzicht-Oost?

De wijk Meerzicht-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meerzicht-Oost?

Vanuit Kromwater 46 in Meerzicht-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.