Streetview Bijdorplaan 407 Zoetermeer

Bijdorplaan 407, 2713 SZ Zoetermeer

362 m² Bouwjaar 2007

Bijdorplaan 407 is een appartement in Zoetermeer, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 362 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
362 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bijdorplaan 407

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

6385 Inwoners
3375 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3416 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Driemanspolder
52% Koopwoningen
6.183 Inwoners per km²

Locatie van Bijdorplaan 407

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Bijdorplaan 407

Wat is de geschatte woningwaarde van Bijdorplaan 407?

De gemiddelde woningwaarde in Driemanspolder is €288.000. Dat komt neer op circa €796 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bijdorplaan 407 zich tot de wijk Driemanspolder?

Bijdorplaan 407 is een appartement van 362 m² in de wijk Driemanspolder. De buurt telt 3.416 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.183 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bijdorplaan 407?

Bijdorplaan 407 is een appartement in Driemanspolder, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bijdorplaan 407 vergeleken met de buurt?

Bijdorplaan 407 heeft 362 m² woonoppervlakte. In Driemanspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Driemanspolder?

De wijk Driemanspolder in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driemanspolder?

Vanuit Bijdorplaan 407 in Driemanspolder bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Driemanspolder?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bijdorplaan 407: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Driemanspolder?

Recreatie nabij Driemanspolder: restaurant (0.5 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Bijdorplaan 407?

Een woningrapport voor Bijdorplaan 407 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Driemanspolder. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2007, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.