Portiekflat (appartement) Bijdorplaan 227 Zoetermeer

Bijdorplaan 227, 2713 SW Zoetermeer

121 m² Bouwjaar 2007 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Bijdorplaan 227 is een portiekflat (appartement) in Zoetermeer, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
121 m²
Inhoud
381 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bijdorplaan 227

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bijdorplaan 227

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
62.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
97.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
18.48 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

6385 Inwoners
3375 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3416 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Driemanspolder
52% Koopwoningen
6.183 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bijdorplaan 227

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Bijdorplaan 227

Wat is de geschatte woningwaarde van Bijdorplaan 227?

De prijsindicatie voor Bijdorplaan 227 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Driemanspolder is €288.000. Dat komt neer op circa €2.380 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bijdorplaan 227 zich tot de wijk Driemanspolder?

Bijdorplaan 227 is een portiekflat (appartement) van 121 m² in de wijk Driemanspolder. De buurt telt 3.416 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.183 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bijdorplaan 227?

Bijdorplaan 227 is een portiekflat (appartement) in Driemanspolder, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bijdorplaan 227 vergeleken met de buurt?

Bijdorplaan 227 heeft 121 m² woonoppervlakte en 381 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Driemanspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bijdorplaan 227 en wat betekent dat?

Bijdorplaan 227 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-01-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bijdorplaan 227?

Bijdorplaan 227 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Driemanspolder?

De wijk Driemanspolder in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driemanspolder?

Vanuit Bijdorplaan 227 in Driemanspolder bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.