Streetview Voorweg 37 Zoetermeer

Voorweg 37, 2713 RW Zoetermeer

647 m² Bouwjaar 1810

Voorweg 37 is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 1810. De woning heeft een woonoppervlakte van 647 m² en een perceel van 1460 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1810
Woonoppervlakte
647 m²
Perceeloppervlakte
1460 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Voorweg 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

6385 Inwoners
3375 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3416 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Driemanspolder
52% Koopwoningen
6.183 Inwoners per km²

Locatie van Voorweg 37

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Voorweg 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorweg 37?

De gemiddelde woningwaarde in Driemanspolder is €288.000. Dat komt neer op circa €445 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorweg 37 zich tot de wijk Driemanspolder?

Voorweg 37 is een woonhuis van 647 m² in de wijk Driemanspolder. De buurt telt 3.416 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.183 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorweg 37?

Voorweg 37 is een woonhuis in Driemanspolder, gebouwd in 1810 (216 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Voorweg 37 vergeleken met de buurt?

Voorweg 37 heeft 647 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1460 m². In Driemanspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Driemanspolder?

De wijk Driemanspolder in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driemanspolder?

Vanuit Voorweg 37 in Driemanspolder bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Driemanspolder?

Zorg en onderwijs in de buurt van Voorweg 37: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Driemanspolder?

Recreatie nabij Driemanspolder: restaurant (0.5 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Voorweg 37?