Streetview Vlamingstraat 87 Zoetermeer

Vlamingstraat 87, 2713 RV Zoetermeer

162 m² Bouwjaar 1919 Label C

Vlamingstraat 87 is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m² en een perceel van 541 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
541 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Vlamingstraat 87

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlamingstraat 87

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
163.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

6385 Inwoners
3375 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3416 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Driemanspolder
52% Koopwoningen
6.183 Inwoners per km²

Locatie van Vlamingstraat 87

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Vlamingstraat 87

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlamingstraat 87?

De prijsindicatie voor Vlamingstraat 87 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Driemanspolder is €288.000. Dat komt neer op circa €1.778 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlamingstraat 87 zich tot de wijk Driemanspolder?

Vlamingstraat 87 is een woonhuis van 162 m² in de wijk Driemanspolder. De buurt telt 3.416 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.183 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlamingstraat 87?

Vlamingstraat 87 is een woonhuis in Driemanspolder, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vlamingstraat 87 vergeleken met de buurt?

Vlamingstraat 87 heeft 162 m² woonoppervlakte. Het perceel is 541 m². In Driemanspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlamingstraat 87 en wat betekent dat?

Vlamingstraat 87 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.42 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Driemanspolder?

De wijk Driemanspolder in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driemanspolder?

Vanuit Vlamingstraat 87 in Driemanspolder bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Driemanspolder?