Herenhuis, tussenwoning Poortkade 198 Zierikzee

Poortkade 198, 4302 VA Zierikzee

141 m² Bouwjaar 2010 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Poortkade 198 is een herenhuis, tussenwoning in Zierikzee, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 190 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
190 m²
Inhoud
567 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Lessenaardak bedekt met overig
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Poortkade 198

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Poortkade 198

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (108.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

23.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Zierikzee

4620 Inwoners
2065 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2094 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde Poortambacht
57% Koopwoningen
3.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Poortkade 198

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Poortkade 198

Wat is de geschatte woningwaarde van Poortkade 198?

De prijsindicatie voor Poortkade 198 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Poortambacht is €282.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Poortkade 198 zich tot de wijk Poortambacht?

Poortkade 198 is een herenhuis, tussenwoning van 141 m² in de wijk Poortambacht. De buurt telt 2.094 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Poortkade 198?

Poortkade 198 is een herenhuis, tussenwoning in Poortambacht, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Poortkade 198 vergeleken met de buurt?

Poortkade 198 heeft 141 m² woonoppervlakte en 567 m³ inhoud. Het perceel is 190 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Poortambacht ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Poortkade 198 en wat betekent dat?

Poortkade 198 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Poortkade 198?

Poortkade 198 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 108 m².

Hoe is de woningmarkt in Poortambacht?

De wijk Poortambacht in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 4.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Poortambacht?

Vanuit Poortkade 198 in Poortambacht bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 23.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.