Tussenwoning Middenbank 13 Zierikzee

Middenbank 13, 4301 ZZ Zierikzee

101 m² Bouwjaar 1981 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Middenbank 13 is een tussenwoning in Zierikzee, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 155 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
352 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Middenbank 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Middenbank 13

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

23.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Zierikzee

4620 Inwoners
2065 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2094 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde Poortambacht
57% Koopwoningen
3.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Middenbank 13

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Middenbank 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Middenbank 13?

De prijsindicatie voor Middenbank 13 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Poortambacht is €282.000. Dat komt neer op circa €2.792 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Middenbank 13 zich tot de wijk Poortambacht?

Middenbank 13 is een tussenwoning van 101 m² in de wijk Poortambacht. De buurt telt 2.094 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Middenbank 13?

Middenbank 13 is een tussenwoning in Poortambacht, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Middenbank 13 vergeleken met de buurt?

Middenbank 13 heeft 101 m² woonoppervlakte en 352 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Poortambacht ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Middenbank 13 en wat betekent dat?

Middenbank 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-11-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Middenbank 13?

Middenbank 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Poortambacht?

De wijk Poortambacht in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 4.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Poortambacht?

Vanuit Middenbank 13 in Poortambacht bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 23.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.