Eengezinswoning, hoekwoning Roggenplaat 53 Zierikzee

Roggenplaat 53, 4301 WZ Zierikzee

91 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Roggenplaat 53 is een eengezinswoning, hoekwoning in Zierikzee, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 234 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
234 m²
Inhoud
323 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Roggenplaat 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roggenplaat 53

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
133.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.37 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (111.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

23.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Zierikzee

4620 Inwoners
2065 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2094 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde Poortambacht
57% Koopwoningen
3.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Roggenplaat 53

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Roggenplaat 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Roggenplaat 53?

De prijsindicatie voor Roggenplaat 53 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Poortambacht is €282.000. Dat komt neer op circa €3.099 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roggenplaat 53 zich tot de wijk Poortambacht?

Roggenplaat 53 is een eengezinswoning, hoekwoning van 91 m² in de wijk Poortambacht. De buurt telt 2.094 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roggenplaat 53?

Roggenplaat 53 is een eengezinswoning, hoekwoning in Poortambacht, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Roggenplaat 53 vergeleken met de buurt?

Roggenplaat 53 heeft 91 m² woonoppervlakte en 323 m³ inhoud. Het perceel is 234 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Poortambacht ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roggenplaat 53 en wat betekent dat?

Roggenplaat 53 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-01-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Roggenplaat 53?

Roggenplaat 53 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 111 m².

Hoe is de woningmarkt in Poortambacht?

De wijk Poortambacht in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 4.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Poortambacht?

Vanuit Roggenplaat 53 in Poortambacht bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 23.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.