Vrijstaande woning Kokmeeuwstraat 17 Zierikzee

Kokmeeuwstraat 17, 4301 WP Zierikzee

161 m² Bouwjaar 1980 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Kokmeeuwstraat 17 is een vrijstaande woning in Zierikzee, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 847 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
847 m²
Inhoud
679 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€665.000 tot €765.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kokmeeuwstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kokmeeuwstraat 17

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
173.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
103.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
59.6%
CO₂-emissie
22.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

23.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Zierikzee

4620 Inwoners
2065 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2094 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde Poortambacht
57% Koopwoningen
3.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kokmeeuwstraat 17

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Kokmeeuwstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Kokmeeuwstraat 17?

De prijsindicatie voor Kokmeeuwstraat 17 ligt rond €665.000 tot €765.000. De gemiddelde woningwaarde in Poortambacht is €282.000. Dat komt neer op circa €1.752 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kokmeeuwstraat 17 zich tot de wijk Poortambacht?

Kokmeeuwstraat 17 is een vrijstaande woning van 161 m² in de wijk Poortambacht. De buurt telt 2.094 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kokmeeuwstraat 17?

Kokmeeuwstraat 17 is een vrijstaande woning in Poortambacht, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kokmeeuwstraat 17 vergeleken met de buurt?

Kokmeeuwstraat 17 heeft 161 m² woonoppervlakte en 679 m³ inhoud. Het perceel is 847 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Poortambacht ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kokmeeuwstraat 17 en wat betekent dat?

Kokmeeuwstraat 17 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-02-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kokmeeuwstraat 17?

Kokmeeuwstraat 17 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Poortambacht?

De wijk Poortambacht in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 4.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Poortambacht?

Vanuit Kokmeeuwstraat 17 in Poortambacht bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 23.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.