Eengezinswoning, vrijstaande woning Bettewaardsedijk 9 Zierikzee

Bettewaardsedijk 9, 4301 PC Zierikzee

123 m² Bouwjaar 1920 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Bettewaardsedijk 9 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zierikzee, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 1250 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
1250 m²
Inhoud
478 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€555.000 tot €655.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bettewaardsedijk 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bettewaardsedijk 9

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
225.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
299.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

4.1 km
Vervoer

Treinstation

22.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

5 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Zierikzee

60 Inwoners
25 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
25 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen in het Oosten
76% Koopwoningen
10 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bettewaardsedijk 9

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Bettewaardsedijk 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Bettewaardsedijk 9?

De prijsindicatie voor Bettewaardsedijk 9 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen in het Oosten is €441.000. Dat komt neer op circa €3.585 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bettewaardsedijk 9 zich tot de wijk Verspreide huizen in het Oosten?

Bettewaardsedijk 9 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 123 m² in de wijk Verspreide huizen in het Oosten. De buurt telt 25 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bettewaardsedijk 9?

Bettewaardsedijk 9 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Verspreide huizen in het Oosten, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bettewaardsedijk 9 vergeleken met de buurt?

Bettewaardsedijk 9 heeft 123 m² woonoppervlakte en 478 m³ inhoud. Het perceel is 1250 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Verspreide huizen in het Oosten ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bettewaardsedijk 9 en wat betekent dat?

Bettewaardsedijk 9 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-09-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bettewaardsedijk 9?

Bettewaardsedijk 9 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen in het Oosten?

De wijk Verspreide huizen in het Oosten in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.