Vrijstaande woning Platteweg 5 Zierikzee

Platteweg 5, 4301 NH Zierikzee

140 m² Bouwjaar 2014 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Platteweg 5 is een vrijstaande woning in Zierikzee, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 680 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €531.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
680 m²
Inhoud
775 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€695.000 tot €795.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Platteweg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Platteweg 5

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

22.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Zierikzee

55 Inwoners
20 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
20 Woningvoorraad
€531.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen in het Zuiden
80% Koopwoningen
17 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Platteweg 5

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Platteweg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Platteweg 5?

De prijsindicatie voor Platteweg 5 ligt rond €695.000 tot €795.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen in het Zuiden is €531.000. Dat komt neer op circa €3.793 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Platteweg 5 zich tot de wijk Verspreide huizen in het Zuiden?

Platteweg 5 is een vrijstaande woning van 140 m² in de wijk Verspreide huizen in het Zuiden. De buurt telt 20 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Platteweg 5?

Platteweg 5 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen in het Zuiden, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Platteweg 5 vergeleken met de buurt?

Platteweg 5 heeft 140 m² woonoppervlakte en 775 m³ inhoud. Het perceel is 680 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Verspreide huizen in het Zuiden ligt de gemiddelde woningwaarde op €531.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Platteweg 5 en wat betekent dat?

Platteweg 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Platteweg 5?

Platteweg 5 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen in het Zuiden?

De wijk Verspreide huizen in het Zuiden in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €531.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen in het Zuiden?

Vanuit Platteweg 5 in Verspreide huizen in het Zuiden bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 22.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.