Streetview Engelse Kade 11 Zierikzee

Engelse Kade 11, 4301 NA Zierikzee

135 m² Bouwjaar 1996 Label A

Engelse Kade 11 is een woonhuis in Zierikzee, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en een perceel van 415 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
415 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Engelse Kade 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Engelse Kade 11

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

21.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Zierikzee

145 Inwoners
80 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
82 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Zuidhoek
71% Koopwoningen
172 Inwoners per km²

Locatie van Engelse Kade 11

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Engelse Kade 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Engelse Kade 11?

De gemiddelde woningwaarde in Zuidhoek is €294.000. Dat komt neer op circa €2.178 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Engelse Kade 11 zich tot de wijk Zuidhoek?

Engelse Kade 11 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Zuidhoek. De buurt telt 82 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 172 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Engelse Kade 11?

Engelse Kade 11 is een woonhuis in Zuidhoek, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Engelse Kade 11 vergeleken met de buurt?

Engelse Kade 11 heeft 135 m² woonoppervlakte. Het perceel is 415 m². In Zuidhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Engelse Kade 11 en wat betekent dat?

Engelse Kade 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zuidhoek?

De wijk Zuidhoek in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidhoek?

Vanuit Engelse Kade 11 in Zuidhoek bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 21.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuidhoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Engelse Kade 11: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.3 km.