Tussenwoning Rodedorp 25 Zierikzee

Rodedorp 25, 4301 HT Zierikzee

71 m² Bouwjaar 1911 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Rodedorp 25 is een tussenwoning in Zierikzee, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m², een perceel van 105 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €253.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
71 m²
Perceeloppervlakte
105 m²
Inhoud
71 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Rodedorp 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rodedorp 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
141.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
222.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

22.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Zierikzee

3570 Inwoners
1905 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2004 Woningvoorraad
€253.000 Gem. woningwaarde Zierikzee binnen de vesten
58% Koopwoningen
5.279 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rodedorp 25

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Rodedorp 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Rodedorp 25?

De prijsindicatie voor Rodedorp 25 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Zierikzee binnen de vesten is €253.000. Dat komt neer op circa €3.563 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rodedorp 25 zich tot de wijk Zierikzee binnen de vesten?

Rodedorp 25 is een tussenwoning van 71 m² in de wijk Zierikzee binnen de vesten. De buurt telt 2.004 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.279 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rodedorp 25?

Rodedorp 25 is een tussenwoning in Zierikzee binnen de vesten, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rodedorp 25 vergeleken met de buurt?

Rodedorp 25 heeft 71 m² woonoppervlakte en 71 m³ inhoud. Het perceel is 105 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Zierikzee binnen de vesten ligt de gemiddelde woningwaarde op €253.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rodedorp 25 en wat betekent dat?

Rodedorp 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rodedorp 25?

Rodedorp 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zierikzee binnen de vesten?

De wijk Zierikzee binnen de vesten in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 3.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €253.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zierikzee binnen de vesten?

Vanuit Rodedorp 25 in Zierikzee binnen de vesten bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 22.4 km, snelwegoprit op 0.7 km.