Eengezinswoning, tussenwoning Slabberswerf 22 Zierikzee

Slabberswerf 22, 4301 GP Zierikzee

78 m² Bouwjaar 2016 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Slabberswerf 22 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zierikzee, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 95 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €253.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
95 m²
Inhoud
312 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Slabberswerf 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Slabberswerf 22

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.87
CO₂-emissie
2201.51 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (43.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

22.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Zierikzee

3570 Inwoners
1905 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2004 Woningvoorraad
€253.000 Gem. woningwaarde Zierikzee binnen de vesten
58% Koopwoningen
5.279 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Slabberswerf 22

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Slabberswerf 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Slabberswerf 22?

De prijsindicatie voor Slabberswerf 22 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Zierikzee binnen de vesten is €253.000. Dat komt neer op circa €3.244 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slabberswerf 22 zich tot de wijk Zierikzee binnen de vesten?

Slabberswerf 22 is een eengezinswoning, tussenwoning van 78 m² in de wijk Zierikzee binnen de vesten. De buurt telt 2.004 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.279 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slabberswerf 22?

Slabberswerf 22 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zierikzee binnen de vesten, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Slabberswerf 22 vergeleken met de buurt?

Slabberswerf 22 heeft 78 m² woonoppervlakte en 312 m³ inhoud. Het perceel is 95 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Zierikzee binnen de vesten ligt de gemiddelde woningwaarde op €253.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Slabberswerf 22 en wat betekent dat?

Slabberswerf 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-10-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2201.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Slabberswerf 22?

Slabberswerf 22 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 43 m².

Hoe is de woningmarkt in Zierikzee binnen de vesten?

De wijk Zierikzee binnen de vesten in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 3.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €253.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zierikzee binnen de vesten?