Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Woonoppervlakte
- 237 m²
- Perceeloppervlakte
- 57 m²
- Kamers
- 8
Karsteil 4 is een woonhuis in Zierikzee. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m², een perceel van 57 m² en 8 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €253.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Karsteil 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1 kmTreinstation
22.4 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
0.5 kmDe prijsindicatie voor Karsteil 4 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Zierikzee binnen de vesten is €253.000. Dat komt neer op circa €1.068 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKarsteil 4 is een woonhuis van 237 m² in de wijk Zierikzee binnen de vesten. De buurt telt 2.004 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.279 inwoners per km².
Karsteil 4 heeft 237 m² woonoppervlakte. Het perceel is 57 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Zierikzee binnen de vesten ligt de gemiddelde woningwaarde op €253.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Karsteil 4 heeft 8 kamers.
De wijk Zierikzee binnen de vesten in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 3.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €253.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Karsteil 4 in Zierikzee binnen de vesten bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 22.4 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Karsteil 4: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Zierikzee binnen de vesten: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €280.000 tot €330.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Zierikzee binnen de vesten is €253.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Karsteil 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zierikzee binnen de vesten. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.