Streetview Burgemeester Nederveenlaan 7 Zevenhuizen

Burgemeester Nederveenlaan 7, 2761 VJ Zevenhuizen

89 m² Bouwjaar 2007 Label A

Burgemeester Nederveenlaan 7 is een appartement in Zevenhuizen, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €354.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
89 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Nederveenlaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Nederveenlaan 7

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zevenhuizen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

6.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.1 km

Buurtinformatie in Zevenhuizen

1085 Inwoners
475 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
477 Woningvoorraad
€354.000 Gem. woningwaarde Zevenhuizen-West 1
47% Koopwoningen
5.987 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Nederveenlaan 7

Vergelijkbare woningen in Zevenhuizen

Veelgestelde vragen over Burgemeester Nederveenlaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Nederveenlaan 7?

De gemiddelde woningwaarde in Zevenhuizen-West 1 is €354.000. Dat komt neer op circa €3.978 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Nederveenlaan 7 zich tot de wijk Zevenhuizen-West 1?

Burgemeester Nederveenlaan 7 is een appartement van 89 m² in de wijk Zevenhuizen-West 1. De buurt telt 477 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.987 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Nederveenlaan 7?

Burgemeester Nederveenlaan 7 is een appartement in Zevenhuizen-West 1, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Burgemeester Nederveenlaan 7 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Nederveenlaan 7 heeft 89 m² woonoppervlakte. In Zevenhuizen-West 1 ligt de gemiddelde woningwaarde op €354.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Nederveenlaan 7 en wat betekent dat?

Burgemeester Nederveenlaan 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zevenhuizen-West 1?

De wijk Zevenhuizen-West 1 in Zevenhuizen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €354.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zevenhuizen-West 1?

Vanuit Burgemeester Nederveenlaan 7 in Zevenhuizen-West 1 bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.