Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1945
- Woonoppervlakte
- 609 m²
- Perceeloppervlakte
- 4800 m²
Hoge Zeedijk 36 is een woonhuis in Zevenbergschen Hoek, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 609 m² en een perceel van 4800 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €444.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoge Zeedijk 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.8 kmSupermarkt
5.2 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
6.9 kmApotheek
2.6 kmZiekenhuis
14.7 kmRestaurant
3.2 kmCafé
4.1 kmBibliotheek
5.6 kmBioscoop
14.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek is €444.000. Dat komt neer op circa €729 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoge Zeedijk 36 is een woonhuis van 609 m² in de wijk Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek. De buurt telt 144 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 32 inwoners per km².
Hoge Zeedijk 36 is een woonhuis in Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Hoge Zeedijk 36 heeft 609 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4800 m². In Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €444.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek in Zevenbergschen Hoek (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €444.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Hoge Zeedijk 36 in Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek bereik je: supermarkt op 5.2 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hoge Zeedijk 36: ziekenhuis op 14.7 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 6.9 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek: restaurant (3.2 km), cafe (4.1 km).
Een woningrapport voor Hoge Zeedijk 36 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1945, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.