Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Hazeldonkse Zandweg 39 Zevenbergen

Hazeldonkse Zandweg 39, 4762 AJ Zevenbergen

98 m² Bouwjaar 1958 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Hazeldonkse Zandweg 39 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Zevenbergen, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 446 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
446 m²
Inhoud
605 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hazeldonkse Zandweg 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hazeldonkse Zandweg 39

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
221.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
307.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.36 kg/m²

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Zevenbergen

440 Inwoners
200 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
196 Woningvoorraad
€321.000 Gem. woningwaarde Zwanengat en omgeving
67% Koopwoningen
602 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hazeldonkse Zandweg 39

Vergelijkbare woningen in Zevenbergen

Veelgestelde vragen over Hazeldonkse Zandweg 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Hazeldonkse Zandweg 39?

De prijsindicatie voor Hazeldonkse Zandweg 39 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Zwanengat en omgeving is €321.000. Dat komt neer op circa €3.276 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hazeldonkse Zandweg 39 zich tot de wijk Zwanengat en omgeving?

Hazeldonkse Zandweg 39 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 98 m² in de wijk Zwanengat en omgeving. De buurt telt 196 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 602 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hazeldonkse Zandweg 39?

Hazeldonkse Zandweg 39 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Zwanengat en omgeving, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hazeldonkse Zandweg 39 vergeleken met de buurt?

Hazeldonkse Zandweg 39 heeft 98 m² woonoppervlakte en 605 m³ inhoud. Het perceel is 446 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Zwanengat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hazeldonkse Zandweg 39 en wat betekent dat?

Hazeldonkse Zandweg 39 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-05-12. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hazeldonkse Zandweg 39?

Hazeldonkse Zandweg 39 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Zwanengat en omgeving?

De wijk Zwanengat en omgeving in Zevenbergen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.