2-onder-1-kapwoning Collenkamp 9 Zevenaar

Collenkamp 9, 6903 VR Zevenaar

180 m² Bouwjaar 1978 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Collenkamp 9 is een 2-onder-1-kapwoning in Zevenaar, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 300 m² en 6 kamers. Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Inhoud
626 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Vraagprijs
€ 550.000
Laatst bekende transactie
Periode 2009 tot 2012
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Collenkamp 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Collenkamp 9

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Driedubbel glas en HR-glas

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies
Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (150.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Carport

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Stegeslag

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

1,5 km
Vervoer

Treinstation

2,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,5 km
Gezondheid

Apotheek

1,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0,8 km
Horeca

Restaurant

1,6 km
Horeca

Café

1,8 km
Cultuur

Bibliotheek

2,8 km
Cultuur

Bioscoop

2,7 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Stegeslag

Collenkamp 9 ligt in de buurt Stegeslag in Zevenaar. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.095 inwoners en 1.366 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 64% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 324.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 1 km tot een basisschool en 1,5 km tot een huisarts.

3095 Inwoners
1355 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1366 Woningvoorraad
€324.000 Gem. WOZ-waarde Stegeslag
64% Koopwoningen
4.065 Inwoners per km²

Locatie van Collenkamp 9

Vergelijkbare woningen in Zevenaar

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Zevenaar. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Collenkamp 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Collenkamp 9?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stegeslag €324.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Collenkamp 9 zich tot de CBS-buurt Stegeslag?

Collenkamp 9 is een 2-onder-1-kapwoning van 180 m² in de CBS-buurt Stegeslag. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.366 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.065 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Collenkamp 9?

Collenkamp 9 is een 2-onder-1-kapwoning in Stegeslag, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Collenkamp 9 vergeleken met de buurt?

Collenkamp 9 heeft 180 m² woonoppervlakte en 626 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stegeslag €324.000.

Wat is het energielabel van Collenkamp 9 en wat betekent dat?

Collenkamp 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Collenkamp 9?

Collenkamp 9 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 150 m².

Hoe is de woningmarkt in Stegeslag?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Stegeslag in Zevenaar (Gelderland) 3.095 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €324.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Stegeslag?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stegeslag in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 1 km tot een basisschool, 1,5 km tot een huisarts, 2,9 km tot een treinstation, 1,3 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Stegeslag?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stegeslag in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een ziekenhuis, 1,6 km tot een apotheek, 1 km tot een kinderdagverblijf, 1,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Stegeslag?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stegeslag in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,6 km tot een restaurant, 1,8 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Collenkamp 9?

Collenkamp 9 is verkocht in de periode 2009 tot 2012. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stegeslag €324.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Collenkamp 9?

Een woningrapport voor Collenkamp 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Stegeslag. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Zevenaar presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars