Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Guido Gezellestraat 9 Zevenaar

Guido Gezellestraat 9, 6901 KZ Zevenaar

127 m² Bouwjaar 1967 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Guido Gezellestraat 9 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Zevenaar, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 257 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
257 m²
Inhoud
448 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Guido Gezellestraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Guido Gezellestraat 9

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
213.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zevenaar

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Zevenaar

2215 Inwoners
1240 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1251 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Schrijvershoek
46% Koopwoningen
2.403 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Guido Gezellestraat 9

Vergelijkbare woningen in Zevenaar

Veelgestelde vragen over Guido Gezellestraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Guido Gezellestraat 9?

De prijsindicatie voor Guido Gezellestraat 9 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijvershoek is €226.000. Dat komt neer op circa €1.780 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Guido Gezellestraat 9 zich tot de wijk Schrijvershoek?

Guido Gezellestraat 9 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 127 m² in de wijk Schrijvershoek. De buurt telt 1.251 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.403 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Guido Gezellestraat 9?

Guido Gezellestraat 9 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Schrijvershoek, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Guido Gezellestraat 9 vergeleken met de buurt?

Guido Gezellestraat 9 heeft 127 m² woonoppervlakte en 448 m³ inhoud. Het perceel is 257 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Schrijvershoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Guido Gezellestraat 9 en wat betekent dat?

Guido Gezellestraat 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-08-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Guido Gezellestraat 9?

Guido Gezellestraat 9 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Schrijvershoek?

De wijk Schrijvershoek in Zevenaar (Gelderland) kenmerkt zich door 2.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijvershoek?