Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Sleënburgsestraat 33 Zetten

Sleënburgsestraat 33, 6671 ZB Zetten

99 m² Bouwjaar 1969 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Sleënburgsestraat 33 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Zetten, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 337 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
337 m²
Inhoud
407 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Sleënburgsestraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sleënburgsestraat 33

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
169.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
232.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.61 kg/m²

Tuin
Ja (161.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zetten

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Zetten

795 Inwoners
340 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
340 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde Zetten NoordWest
74% Koopwoningen
4.796 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sleënburgsestraat 33

Vergelijkbare woningen in Zetten

Veelgestelde vragen over Sleënburgsestraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Sleënburgsestraat 33?

De prijsindicatie voor Sleënburgsestraat 33 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Zetten NoordWest is €326.000. Dat komt neer op circa €3.293 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sleënburgsestraat 33 zich tot de wijk Zetten NoordWest?

Sleënburgsestraat 33 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 99 m² in de wijk Zetten NoordWest. De buurt telt 340 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.796 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sleënburgsestraat 33?

Sleënburgsestraat 33 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Zetten NoordWest, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sleënburgsestraat 33 vergeleken met de buurt?

Sleënburgsestraat 33 heeft 99 m² woonoppervlakte en 407 m³ inhoud. Het perceel is 337 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Zetten NoordWest ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sleënburgsestraat 33 en wat betekent dat?

Sleënburgsestraat 33 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sleënburgsestraat 33?

Sleënburgsestraat 33 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 161 m².

Hoe is de woningmarkt in Zetten NoordWest?

De wijk Zetten NoordWest in Zetten (Gelderland) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zetten NoordWest?