Streetview Oranje Nassaulaan 77 Zeist

Oranje Nassaulaan 77, 3708 GC Zeist

223 m² Bouwjaar 2003 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Oranje Nassaulaan 77 is een woonhuis in Zeist, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 223 m², een perceel van 465 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €595.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
223 m²
Perceeloppervlakte
465 m²
Inhoud
856 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Oranje Nassaulaan 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranje Nassaulaan 77

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zeist

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Zeist

3625 Inwoners
1480 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1801 Woningvoorraad
€595.000 Gem. woningwaarde Hoge Dennen
49% Koopwoningen
2.996 Inwoners per km²

Locatie van Oranje Nassaulaan 77

Vergelijkbare woningen in Zeist

Veelgestelde vragen over Oranje Nassaulaan 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranje Nassaulaan 77?

De prijsindicatie voor Oranje Nassaulaan 77 ligt rond €905.000 tot €1.155.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoge Dennen is €595.000. Dat komt neer op circa €2.668 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranje Nassaulaan 77 zich tot de wijk Hoge Dennen?

Oranje Nassaulaan 77 is een woonhuis van 223 m² in de wijk Hoge Dennen. De buurt telt 1.801 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.996 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranje Nassaulaan 77?

Oranje Nassaulaan 77 is een woonhuis in Hoge Dennen, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oranje Nassaulaan 77 vergeleken met de buurt?

Oranje Nassaulaan 77 heeft 223 m² woonoppervlakte en 856 m³ inhoud. Het perceel is 465 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Hoge Dennen ligt de gemiddelde woningwaarde op €595.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranje Nassaulaan 77 en wat betekent dat?

Oranje Nassaulaan 77 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-05-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranje Nassaulaan 77?

Oranje Nassaulaan 77 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoge Dennen?

De wijk Hoge Dennen in Zeist (Utrecht) kenmerkt zich door 3.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €595.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoge Dennen?

Vanuit Oranje Nassaulaan 77 in Hoge Dennen bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.