Streetview Haya van Somerenlaan 17 Zeist

Haya van Somerenlaan 17, 3705 KW Zeist

140 m² Bouwjaar 1995 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Haya van Somerenlaan 17 is een woonhuis in Zeist, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 206 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
206 m²
Inhoud
420 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Haya van Somerenlaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haya van Somerenlaan 17

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
122.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
200.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zeist

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Zeist

1600 Inwoners
870 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
863 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenkwartier
29% Koopwoningen
6.154 Inwoners per km²

Locatie van Haya van Somerenlaan 17

Vergelijkbare woningen in Zeist

Veelgestelde vragen over Haya van Somerenlaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Haya van Somerenlaan 17?

De prijsindicatie voor Haya van Somerenlaan 17 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenkwartier is €303.000. Dat komt neer op circa €2.164 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haya van Somerenlaan 17 zich tot de wijk Staatsliedenkwartier?

Haya van Somerenlaan 17 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Staatsliedenkwartier. De buurt telt 863 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haya van Somerenlaan 17?

Haya van Somerenlaan 17 is een woonhuis in Staatsliedenkwartier, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Haya van Somerenlaan 17 vergeleken met de buurt?

Haya van Somerenlaan 17 heeft 140 m² woonoppervlakte en 420 m³ inhoud. Het perceel is 206 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Staatsliedenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haya van Somerenlaan 17 en wat betekent dat?

Haya van Somerenlaan 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-02-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Haya van Somerenlaan 17?

Haya van Somerenlaan 17 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenkwartier?

De wijk Staatsliedenkwartier in Zeist (Utrecht) kenmerkt zich door 1.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenkwartier?