Eengezinswoning, vrijstaande woning Burgemeester Patijnlaan 64 Zeist

Burgemeester Patijnlaan 64, 3705 CG Zeist

160 m² Bouwjaar 1926 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Burgemeester Patijnlaan 64 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zeist, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 564 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
564 m²
Inhoud
755 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€930.000 tot €1.030.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Patijnlaan 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Patijnlaan 64

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
189.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
253.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.42 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zeist

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Zeist

4095 Inwoners
1655 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1665 Woningvoorraad
€596.000 Gem. woningwaarde Patijnpark
69% Koopwoningen
6.463 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Patijnlaan 64

Vergelijkbare woningen in Zeist

Veelgestelde vragen over Burgemeester Patijnlaan 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Patijnlaan 64?

De prijsindicatie voor Burgemeester Patijnlaan 64 ligt rond €930.000 tot €1.030.000. De gemiddelde woningwaarde in Patijnpark is €596.000. Dat komt neer op circa €3.725 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Patijnlaan 64 zich tot de wijk Patijnpark?

Burgemeester Patijnlaan 64 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 160 m² in de wijk Patijnpark. De buurt telt 1.665 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.463 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Patijnlaan 64?

Burgemeester Patijnlaan 64 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Patijnpark, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Patijnlaan 64 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Patijnlaan 64 heeft 160 m² woonoppervlakte en 755 m³ inhoud. Het perceel is 564 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Patijnpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Patijnlaan 64 en wat betekent dat?

Burgemeester Patijnlaan 64 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-08-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Patijnlaan 64?

Burgemeester Patijnlaan 64 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Patijnpark?

De wijk Patijnpark in Zeist (Utrecht) kenmerkt zich door 4.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.